1

Тема: Підтримайте ПЕТИЦІЮ на порталі Верховної Ради України!

Звертається заступник голови ЦП УТОС М.М.Новосецький:

                                                   Шановні колеги!
    На порталі петицій Верховної Ради України розміщена петиція «СПРИЯТИ НА ДЕРЖАВНОМУ ТА МІСЦЕВОМУ РІВНЯХ ДІЯЛЬНОСТІ УКРАЇНСЬКОГО ТОВАРИСТВА СЛІПИХ», адреса петиції  https://itd.rada.gov.ua/services/Petiti … published.
    Підтримка даної петиції є важливою з огляду на те, що певні особи з числа членів УТОС, або з тих, що були його членами, звертаються до органів Законодавчої та Виконавчої влади з метою дискредитації нашого Товариства. Ця невеличка група людей, або окремі особи намагається скасувати чи обмежити нашу бюджетну підтримку.
Зважаючи на викладене, дуже прошу Вас організувати членами  Вашої організації підписання під цією петицією. Для того, щоб підтримати своїм підписом цю петицію, потрібно зареєструватись на порталі ВР. Також після реєстрації на порталі петицій ВР Ви зможете голосувати за інші петиції та за необхідності створювати власні.

+ відкрити спойлер

Порядок реєстрації нового користувача на порталі петицій
Верховної Ради України
1.    Зайти на сайт Верховної Ради України www.rada.gov.ua
2.    У верхньому правому кутку сайту натиснути мишкою посилання «Електронні петиції»
3.    На порталі петицій ВР у верхньому правому кутку натиснути мишкою кнопку «Реєстрація»
4.    Відкриється вікно «Створення облікового запису користувача», в якому потрібно правильно заповнити всі поля (в поле «Мобільний телефон» записати той номер, яким користуєтесь щоденно), після чого натиснути мишкою кнопку «Створити обліковий запис»
5.    Після цього на ваш мобільний номер прийде повідомлення з цифровим кодом доступу, який потрібно вписати у відповідне поле та натиснути кнопку «Продовжити»
6.    Після створення облікового запису та завершення процедури реєстрації на Вашу електронну скриньку надійде лист із зазначенням логіну та паролю для входу на портал петицій
7.    Для входу на порталі натисніть мишкою кнопку «Вхід» у правому верхньому кутку сайту, ввести логін та пароль.
8.    Пароль, який визначено адміністрацією порталу петицій, можливо змінити на власний. Для цього після входу на сайт петицій натисніть мишкою в правому верхньому кутку свою електронну адресу, та виберіть вкладку «Зміна паролю».

2

Re: Підтримайте ПЕТИЦІЮ на порталі Верховної Ради України!

Станом на 1 лютого 2017 року цю петицію підписало 14 членів нашої організації. Якщо Ви підтримуєте петицію, але у Вас виникли труднощі з підписанням - звертайтесь в ТПО, в телефонному режимі ми зможемо вирішити це питання.

3

Re: Підтримайте ПЕТИЦІЮ на порталі Верховної Ради України!

...на протязі більш ніж пів години намагався зареєструватись ... - здається там зроблено все, щоб ніхто більше не голосував... ;-)

П.С. по моєму прохані теж саме намагалися зробити ще декілька моїх знайомих - результат тойже...

4

Re: Підтримайте ПЕТИЦІЮ на порталі Верховної Ради України!

Неля пише:

То ви, Mole, просто не хочете звернутися за допомогою, щоб підписати цю петицію

Ви, Неля, безумовно праві - я не бажаю відволікати дуже зайнятих людей від першочергових справ... - а їх так багато, що ТПО живе ще у 2016р. незабаром вже буде треба розклад роботи на Березень викладати, а ще й на Січень ні чичирк...

5

Re: Підтримайте ПЕТИЦІЮ на порталі Верховної Ради України!

Шановна Неля, у мене не має бажання підтримувати Ваші інтриги та склоки, от тільки вважаю доречним нагадати кому потрібен цей форум та сайт і хто на яких засадах ними опікується..., а коли згадаєте - будьласка, просто робіть те, що потрібно, та так, як потрібно...