• Форум
 • Контакти
  04074 м.Київ, вул. Автозаводська 5-А тел/ф +38 044 430-16-39 Ел.адреса: utos-3@ukr.net
  Підтримайте ПЕТИЦІЮ

  Шановні колеги!
  На порталі петицій Верховної Ради України розміщена петиція «СПРИЯТИ НА ДЕРЖАВНОМУ ТА МІСЦЕВОМУ РІВНЯХ ДІЯЛЬНОСТІ УКРАЇНСЬКОГО ТОВАРИСТВА СЛІПИХ», детальніше

  Календар
  ПнВтСрЧтПтСбНд

  Про нас

  Київська територіальна первинна організація №3 УТОС створена в січні 1977 року в складі Київської обласної організації УТОС спочатку як Мінська територіальна первинна організація УТОС м. Києва.
      На обліку в організації налічується більше 400 інвалідів І та ІІ групи по зору, які проживають в Оболонському, Подільському, частині Шевченківського та інших районах м. Києва.
      В складі Київської ТПО №3 УТОС - інваліди та учасники Великої Вітчизняної війни, інваліди армії, вдови. Є також матері-одиначки і багатодітні сім'ї. 
      Основною метою діяльності первинної організації УТОС є захист інтересів інвалідів по зору, інтеграція їх у Товариство, їх трудова, соціальна та медична реабілітація, яка проявляється шляхом проведення в життя культурно-масових заходів, виховної роботи та роботи по соціальних питаннях і побуту, оздоровлення членів УТОС.
      В організації працюють гуртки: гучної читки, художньої самодіяльності та шахово-шашковий.
      В приміщенні організації для інвалідів регулярно проводяться читки газет та журналів, художньої літератури, вечори запитань та відповідей, літературно-музичні композиції, бесіди та лекції під рубрикою "В світі прекрасного та цікавого", "Будьмо здорові!", тощо.
      На свята та знаменні дати - День Перемоги, Міжнародний Жіночий День, Міжнародний день інвалідів та ін. в організації проводяться "Вогники" за участю художньої самодіяльності організації та частуванням.
      Постійно для інвалідів в приміщенні організації працівниками бібліотек імені Г. Ахматової та імені М. Островського проводяться змістовні інформаційно-пізнавальні лекції та бібліотечне обслуговування озвученою літературою. 
      В складі первинної організації функціонує Правління, Рада групоргів, Жіноча Рада, Рада "Милосердя" та соціально-побутова комісія, в коло обов'язків яких входить обстеження побутових умов життя, відвідування на дому та в лікарні важкохворих лежачих інвалідів, надання членам організації фінансової і продуктами харчування допомоги за рахунок спонсорських коштів, допомоги владних структур, членських внесків та речової гуманітарної допомоги.
      Правлінням первинної організації постійно проводиться робота по пошуку спонсорських коштів для надання матеріальної допомоги інвалідам.
      Для духовного збагачення інвалідів в приміщенні організації щотижня проводяться біблійні навчання та проповіді.
      Крім того, постійно проводяться прогулянки на природу, відвідування Ботанічного саду, виставки квітів та ін.
      Все це згуртовує колектив, поліпшує моральний клімат, збільшує активність членів ТПО в суспільному житті.

   

     Дата публикації: 30.03.2014
  CMS | utos-tpo3.pp.ua                                      new posts: 11