• Форум
 • Контакти
  04074 м.Київ, вул. Автозаводська 5-А тел/ф +38 044 430-16-39 Ел.адреса: utos-3@ukr.net
  Підтримайте ПЕТИЦІЮ

  Шановні колеги!
  На порталі петицій Верховної Ради України розміщена петиція «СПРИЯТИ НА ДЕРЖАВНОМУ ТА МІСЦЕВОМУ РІВНЯХ ДІЯЛЬНОСТІ УКРАЇНСЬКОГО ТОВАРИСТВА СЛІПИХ», детальніше

  Календар
  ПнВтСрЧтПтСбНд

  Ваша благодійність

     Доброго Вам здоров'я шановний відвідувач.

     Ця сторінка присвячена Міценатам, що звернули увагу на людей обділених можливістю бачити світ навколо себе. Ми вдячні Вам за це, та маємо надію, що Ви згодні врахувати наші основні потреби. Отже в нашій державі ми радієм будь якій допомозі, бо прожити на 1 000грн. пенсії, самі розумієте. На відміну від інших категорій інавлідів, інваліди по зору мають пільги лише пів року (наприклад що до міжміських транспортних пільг) - таке враження, що або в нас на весну та літо відростають очі, або цей принцип позичений із анекдоту: "шеф до підлеглого: ви естет, не любите теплої горілки? - тоді у відпустку тільки в зимку!".
        Щоб зрозуміти наші потреби достатньо хочби на один день зав'язати очі та спробувати прожити цей день за звичайним Вам розкладом.
        Звісно це не обов'язково. Якщо Ви ділова, та дуже зайнята людина - є інший спосіб, але самий надійний - допоможіть отримати постійну роботу. Тим паче що від цього у виграші обидві сторони - інвалід не відчуватиме себе злиднем, а роботодавець матиме пільги від держави.
        Вибачте, якщо ми здалися Вам тією бабцею біля розбитого корита. Повірте для нас важлива будь яка допомога, хочби й одноразова, алеж мріяти не заборониш...
        Ми пропонуємо всім бажаючим стати постійними спонсорами ТПО №3 розмістити свою рекламу на нашім сайті. Це буде приємно нам і можливо корисно Вам.

   

     Дата публикації: 30.03.2014
  CMS | utos-tpo3.pp.ua                                      new posts: 11